Pałac w Gawłowie

Na co dzień obsługujemy mniejsze i duże podmioty oraz osoby fizyczne, których gościmy na terenie Pałacu w Gawłowie.
Specjalizujemy się w organizacji imprez integracyjnych dla firm, imprez okolicznościowych dla osób fizycznych oraz wielu innych wydarzeń o charakterze kulturalnym skierowanych do społeczności lokalnej.
Staramy się również realizować potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów w zakresie dostarczania do siedziby ich firm smacznych i niedrogich posiłków, które serwujemy na co dzień w Pałacu.

Zapraszamy do wynajmowania i organizowania na terenie zespołu parkowo - pałacowego wszelkiego rodzaju imprez (firmowych integracji, rocznic, osiemnastek, urodzin dla dzieci, spotkań plenerowych, wesel, pikników). Do dyspozycji mamy kilka sal bankietowych w pałacu (dla 20, 40, 60, 80 osób) oraz namioty w parku (dla 60, 150 osób). Zapewniamy wyżywienie, nagłośnienie, DJ-a, wyposażenie lokali, podgrzewacze, profesjonalne grille, serwis kawowy, atrakcje dla dzieci (klocki, zabawki, wata cukrowa, popcorn, paintball laserowy, jacuzzi, spływy kajakowe, gry i zabawy w parku).
Chcecie urządzić wyjątkową imprezę dla swoich pracowników lub bliskich w klimatach starego pałacu? Zapraszamy już dziś!

Dzwońcie lub piszcie, jesteśmy codziennie do Waszej dyspozycji.
Rezerwacje pod nr: 570 777 999, 570 000 888 lub mailowo biuro@fozm.pl

Więcej informacji o tym co się dzieje w Pałacu w Gawłowie mogą Państwo sprawdzić na stronie Fundacji Ochrony Zabytków Mazowsza - https://fozm.pl